testudo

Zmarł Jerzy Michał Bożyk…

Odszedł nasz wielki Przyjaciel… Mieliśmy zaszczyt gościć go na 4. edycji festiwalu „Strojne w biel” a później na kilku koncertach, które organizowaliśmy w Zielonym Talerzyku i w Whisky Cafe. Na kilkugodzinne recitale przyciągał fantastyczną publiczność, w tym młodzież – która była nim oczarowana:) Jego piosenki brzmiały na śpiewankach, jamach, afterach… później dzwoniłem do Krakowa i

Zmarł Jerzy Michał Bożyk… Dowiedz się więcej »